Shure MV88+ VIDEO KIT
| All | |
| Brutokaal | 0.99 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 64.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross width (mm) | 64.00 mm |
| Netokaal | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: shure mv88 video kit, mv88dig-vidkit, shure, mikrofonid, korvaklapid ja mikrofonid





